برنامه ۴ ماهه کنکور ۹۷

1746861 - برنامه 4 ماهه کنکور 97

برنامه ۴ ماهه کنکور ۹۷

جدید ترین سبک برنامه ریزی کنکور = برنامه ریزی کنکور ۹۷ به سبک مار و پله

پر فروش ترین و با کیفیت ترین برنامه ریزی کنکور ، به انتخاب دانش آموزان و مشاوران در سال های ۹۴ ، ۹۵ و ۹۶

توضیح : قطعا شما نیز می دانید بسیاری از داوطلبان کنکور ، شروع خوبی نداشته اند و یا تازه میخواهند شروع کنند و چون طرفدار رشته های پر کار و عالی مانند پزشکی هستند ، ناامید می شوند . و سخت دنبال یک برنامه ریزی و مشاوره صحیح و دقیق می گردند تا آنها را راهنمایی کند .

مشاور واقعی :

متاسفانه با توجه به تعدد سایت های کنکوری که اکثرا توسط دانش اموزان کنکوری و یا دانشجویانی تاسیس شده است که هیچ اطلاعی درباره مشاوره و روش کار آن ندارند ، طبیعی است که دانش آموزان و والدین نمی توانند به هرجایی اعتماد کنند.

برنامه شخصی یا کلی :

و اما مشکل دیگری که وجود دارد ، کلی بودن یک برنامه برای همه افراد است .

همانطور که میدانید روش مطالعه هر فرد مانند ژنتیک او با بقیه افراد متفاوت است . اما متاسفانه بیشتر سایت هایی که برنامه هایی تحت عنوان ۴ ماهه و ۳ ماهه عرضه می کنند ، از شیوه یک برنامه برای همه ، استفاده می کنند.

هزینه :

هزینه برنامه ریزی های کنکور آن هم در این بازه حساس ۴ ماه پایانی ، شدیدا گران است . حتی تا ۲۵۰ هزار تومان هم می رسد . البته به این نکته اشاره کنیم که برخی افراد برنامه های دیگر سایت ها را کپی می کنند و با مبالغی مانند ۱۰ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان می فروشند.  به کجا میرویم ؟ درسخوان شدن با این روش کاملا نامردی و حرام است .

پشتیبانی :

طبق آخرین پیام های دریافتی از سوی دانش آموزان ، خیلی از سایت ها ، پس از خرید دانش آموز ، دیگر هیچ کاری به او ندارند . و دانش آموز می ماند و دنیای پرسش ها

و اما خدمات ما :

ارائه برنامه ریزی ۴ ماهه کنکور ۹۶ به سبک مار و پله

همانطور که بارها این اطلاعیه را شنیده اید ، برنامه ریزی مار و پله در سال های ۹۴، ۹۵ و ۹۶ پر فروش ترین بوده است . و واقعا بیشتر افرادی که از سایت های دیگر برنامه ریزی خریده اند ، اقدام به خرید برنامه مار و پله کرده اند.

این موضوع را به راحتی می توانید با جستجو در اینترنت دریابید.

ویژگی های این برنامه :

۱- برنامه ریزی روزانه  : به مدت ۱۶ هفته برایتان کامل برنامه ریزی کرده ایم . و مشخص کرده ایم که چند ساعت در روز و کدام بخش ها را بخوانید .

۲- برنامه ریزی کاملا ترکیبی : با توجه به مورد اول ، مثلا در برنامه گفته شده است در بازه اول ، زیست شناسی سال دوم صفحات ۲ تا ۱۰ را بخوانید . ( فرض است ) مثلا در این صفحات کلمه باکتری به چشم میخورد . که با توجه به سبک جدید سوالات کنکور ، نیاز به مطالعه ترکیبی دارد. ما به عنوان مثال تقسیم باکتری و دی ان ای آن را در فصل ۵ و ۶ سال سوم داریم . و توضیحات باکتری را در فصل ۹ پیش دانشگاهی ( با صفحات مشخص شده ) داریم . البته فصولی مانند فصل ۱ و ۲ و ۳ پیش دانشگاهی هم درمورد باکتری نکته هایی دارند.

با قدرت می توانیم بگوییم برنامه های دیگر مانند پراید هستند ( کم کیفیت ، بدون پشتیبانی ، تکراری و قدیمی ) و برنامه ریزی مار و پله مانند مازراتی است ( کیفیت خارق العاده ، پشتیبانی درجه یک ، سبک جدید و حرفه ای )

۳- ساعات مطالعه در روز : در هر جدل روزانه ، برایتان خانه ای را گذاشته ایم تا شما بتوانید ساعات مطالعاتی خودتان را یادداشت کنید و از این طریق با خودتان رقابت کنید .

۴- توجه به عقب افتادگی ها : این کاملا طبیعی است که شما مثلا یک روز را نتوانید مطالعه کنید . ما کامل درک می کنیم . اگر طبق برنامه های دیگر بخواهید پیش بروید ، هر روز تاخیر یعنی تمام شدن آن درس. اما توجه برنامه مار و پله به عقب افتادگی ها ، او را از سایر برنامه ها کاملا متمایز و برتر کرده است .

۵- ارائه کتاب رمز و راز موفقیت تحصیلی اثر استاد خورسند.

همه ما می گفتیم کاش می شد یک روز ، کتابی طراحی شود که دقیقا به من بگوید چکار کنم و چطور موفق شوم . اما بالاخره این کتاب تالیف شد . و توانست خودی نشان دهد. بسیار خوشحالیم سبک جدیدی را وارد کنکور کردیم که این سبک پیش از آن در نتورک مارکتینگ و فقط دانشگاه های خارجی بود. و جالب است که اقای کاظم قلم چی نیز از  این کتاب استفاده کردند . و بیان داشتند عالی است . البته این نکته را بدانید که فردی که یک سایت با برنامه ۴ ماهه تاسیس کرده نیز از این کتاب استفاده کرده است . و دقیقا بخش هایی از کتاب را کپی کرده است و به نام خودش ثبت کرده است ! اما وقتی از اون سوال پرسیده شد که در این باره بیشتر اطلاعات بده ، احساس عجز و ناتوانی کرد .

ویژگی های کتاب رمز و راز موفقیت :
۱- آموزش هدف گذاری و رسیدن به اهداف

۲- انگیزه دادن

۳- دلایل و چرایی انجام کار

۴- آموزش روش های تند خوانی

۵- آموزش مطالعه هر کتاب به سبک صحیح و جدید

و اما شاید برایتان پرسش هایی به وجود آمده باشد :
روزانه چند ساعت باید مطالعه کنم ؟

اساس برنامه مار و پله ، روزانه ۸ تا ۹ ساعت است . بله. روزی ۸ تا ۹ ساعت. البته با توجه به ویژگی قابل انعطاف بودن و شخصی سازی این برنامه، شما میتوانید طبق میل خودتان به مشاور ما اطلاع دهید که این ۸ ساعت را بیشتر و یا کم تر برای شما در نظر بگیرد .

چند درصد دروس مطالعه می شود ؟
دروس به صورت کامل مطالعه می شود.

    مرور بیش از ۴ بار زیست شناسی
    مرور ۳ بار درس های عمومی
    مرور ۳ بار تخصصی ها

مخصوص چه افرادی است ؟

همانطور که بالاتر گفته شد ، مخصوص افرادی که :

۱- تازه میخواهند شروع کنند برای کنکور سراسری

۲- از مطالعه خود راضی نیستند

۳- می خواهند جمع بندی کنند و دنبال برنامه خوب می گردند

۴- دانشجویانی که پس از ترم ، میخواهند دوباره کنکور بدهند

۵- تمامی افرادی که نیاز دارند به خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی حرفه ای
آیا این برنامه راهبردی است ؟

دقیقا همینطور است . برنامه به صورت راهبردی و خود آموز است. و علاوه بر آن ، شما میتوانید به صورت رایگان با مشاوران در ارتباط باشید . و سوالات خودتان را بپرسید.

این برنامه مخصوص چه رشته ای است ؟ ریاضی یا تجربی ؟

برنامه مار و پله مخصوص هر دو رشته است . رشته ریاضی فیزیک ، با حذف درس زیست شناسی ، می توانند این برنامه را به صورت کامل و راحت اجرا کنند.

پشتیبانی شما چگونه است ؟

اولین خدمت ما ، شخصی سازی برنامه است که قطعا در اینترنت ، اولین و تک هستیم . و پس از آن شما میتوانید هر گونه سوال خودتان را به صورت کاملا رایگان از ما بپرسید و مشاورین ما به صورت کامل به شما پاسخ خواهند داد.

این برنامه توسط چه کس / چه کسانی طراحی شده است ؟

امسال برعکس سال های گذشته چارت اولیه برنامه ریزی را استاد خورسند طراحی کردند و سپس دبیران هر درس ، بخش های مطالعاتی را تفکیک کردند. و پس از عمل آنها مشاوران ما با دقت و حوصله این پازل را تکمیل کردند و دوباره مورد بازبینی قرار گرفت.

    جالب است بدانید این پروسه از فروردین ۹۶ تا آبان ماه ۹۶ طول کشیده است .

ویژگی های کلی برنامه ریزی کنکور ۹۷ به سبک مار و پله

 

 •         برنامه ریزی به صورت هفتگی برای ۱۶ هفته
 •          روزانه بین ۴ تا ۵ بازه مطالعه
 •           مشخص کردن صفحات مطالعه ای
 •           بی نیازی از مشاوره های مختلف
 •           آموزش روش مطالعه ویژه هر درس
 •           معرفی منابع مناسب کنکور
 •           آموزش سبک های تست زنی و مطالعه
 •           مشخص کردن بخش های ترکیبی در زیست شناسی
 •          توجه به ریاضیات راهنمایی ( مخصوص افرادی که در ریاضی ضعیف هستند )
 •           توجه به عربی و زبان انگلیسی اول دبیرستان ( برای درصد بالا )
 •           پنجشنبه ها مختص تمرین و تست
 •           جمعه های تعطیل مخصوص استراحت و آزمون
 •           مرور بیش از ۴ بار زیست شناسی
 •           مرور ۳ بار درس های عمومی
 •           مرور ۳ بار تخصصی ها

توجه : در این برنامه جمعه ها تعطیل است . و همه می توانند از این برنامه استفاده کنند. مخصوصا افرادی که در آزمون های گاج ، قلم چی و گزینه ۲ و سنجش شرکت می کنند.

 

 نمونه  ( برای مشاهده اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید )

برای خرید پکیج پسنی ، به وبسایت www.khorsandm.ir  مراجعه کنید

 

 

توجه : با خرید از وبسایت www.khorsandm.ir  هم با قیمت کمتری خرید کنید و هم از پشتیبانی بهره مند باشید

برای دانلود فایل کلیک کنید.

پاسخ دهید