دانلود فرم خام (قالب) گزارش ماهانه پروژه عمرانی

1022518 - دانلود فرم خام (قالب) گزارش ماهانه  پروژه عمرانی

دانلود فرم خام (قالب) گزارش ماهانه پروژه عمرانی

تهیه گزارش های  روزانه، هفتگی، ماهانه و ارائه آن به دستگاه نظارت و کارفرما  از وظایف دفتر فنی پیمانکاران پروژه های دولتی و غیردولتی بوده که نقش بسزایی پس از اتمام پروژه و یا در مراحل بعدی کار دارد. نکته مهم در تهیه و تکمیل یک گزارش ماهانه شرح و ارائه تمامی اطلاعات مهم مربوطه به روند اجرایی پروژه (از قبیل مشخصات عمومی پروژه ، شرح عملیات اجرایی یک پروژه در طول ماه و به تفیک هفته، تعداد پرسنل، اکیپ های فعال، ماشین آلات ، وضعیت جوی در طول یک ماه ، مکاتبات انجام شده بین پیمانکار، کارفرما و دستگاه نظارت و بالعکس، وضعیت پیشرفت پروژه طبق برنامه زمانبندی مصوب و …) می باشد.

وجود نمونه فایل و الگویی مناسب برای  ارائه مطالب اشاره شده همواره موضوعی مهم و حائز اهمیتی بوده و هست. این بار با تهیه و تکمیل یک نمونه قالب و الگوی کامل از این گزارش مهم و کاربردی در خدمتتان هستیم . لازم به ذکر است فایل مذکور یکی از کامل ترین فرم های آماده کارگاهی در قالب اکسل بوده که هر بخش آن دارای یک شیت (sheet) بوده و در صورت عدم نیاز شما به آن بخش، قابل حذف می باشد.

نمونه تصاویری از شیت های موجود در فایل اکسل گزارش آماده شده:

عکس ۱: نمودار پیشرفت فیزیکی را که بصورت کاملاً گرافیکی و زیبا تهیه شده است را نشان می دهد(نمودار بصورت کاملا خودکار طراحی شده و شما کافیست اعداد حاصل از پیشرفت فیزیکی واقعی و برنامه ریزی شده  هر ماه را در آن وارد نمایید تا نمودار ستونی و منحنی پیشرفت پروژه بصورت کامل ترسیم شود.

 

 عکس ۲: شیت مربوط به جدول آمار ماشین آلات مورد استفاده در کارگاه که کاملا زیبا و گرافیکی طراحی شده است.

  • تعداد شیت های موجود در گزارش: ۱۶ شیت با عناوین مختلف مورد نیاز جهت تهیه کامل یک گزارش ماهانه

 

توصیه سایت: این فرم طی سال ها تجربه و با مشورت جمعی از سرپرستان دفتر فنی پروژه های مختلف و مهندسین باتجربه در این حوزه تهیه و تنظیم گردیده و شما را از استفاده سایر قالب های گزارش ماهانه بی نیاز خواهد نمود،اگر کارشناس کنترل پروژه، سرپرست دفتر فنی و یا پیمانکار هستید و قصد تهیه و ارائه فرمت کاملی از فرم گزارش ماهانه (به صورت زیبا و گرافیکی) را به کارفرما و یا دستگاه نظارت خود را دارید، پس در تهیه و خرید این محصول هیچگونه شک یا تردیدی نداشته باشید.

برای دانلود فایل کلیک کنید.

پاسخ دهید