راهنمای خرید

( روش اول ) راهنمای پرداخت آنلاین
در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:
– شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
– رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
– CVV2 (شماره درج شده در پشت کارت که معمولا ۳ یا ۴ رقمی است)
– تاریخ انقضای کارت

لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
– اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده­اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیاتت رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
– به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید.

(روش دوم ) راهنمای خرید آفلاین (غیر اینترنتی) و دریافت فایل

در صورت عدم تمایل یا امکان پرداخت وجه بصورت اینترنتی، می توانید مبلغ مربوط به فایلهای درخواستی تان را از طریق مراجعه به بانک یا خودپرداز، به یکی از شماره حسابهای زیر ( بنام رسول مرادپور ) واریز فرمایید و از ( بخش تماس با ما ) اطلاع رسانی کنید ( نام فایل خریداری شده , شماره کارت خریدار و کد پیگیری خرید ذکر شود ) تا فایل مربوطه در کمتر از چند ساعت برای شما ایمیل گردد.

بانک کشاورزی
شماره کارت: ۰۷۴۴-۹۱۹۳-۷۰۱۶- ۶۰۳۷
شماره حساب: ۶۶۵۷۵۷۳۷۳

بانک تجارت
شماره کارت : ۲۲۴۰-۳۶۸۶-۸۳۱۰-۵۸۵۹
شماره حساب: ۳۹۴۶۷۹۵۲۷۴

تضمین خرید
فایل هایی که در فرافایلز عرضه می شوند دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده فایل ذکر شده است. هر گونه اشکال در محتوای فایل را حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از خرید، از طریق صفحه ( تماس با ما ) اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.

توجه : شما عزیزان میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال از بخش های زیر با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

از طریق کانال با ما در ارتباط باشید